Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 61
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit   21/8/2011, 03:57Artisti Shefqet Avdush Emini Ekspozon nė 2010 Louver,Paris,France


Shefqet Avdush Emini
Acryl painting on linen
100x150
Year:2011
€ 12000


Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 10000


Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 11000


Acryl painting on canvas
47,5 x 115
Year:2011


Acryl painting on wood
99x97
Year:2009


Acryl painting on wood
96x92
Year:2009


Acryl painting on wood
94x89
Year:2009


Acryl painting on canvas
89x89
Year:2009


01.Untitled Acryl on wood 72x92 Year: 2008
SOLD


02.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


03.Untitled Acryl on wood 59x78
Year: 2008


04.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008


05.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


06.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


07.Untitled Acryl on wood 64x85
Year: 2008


08.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


09.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD


10.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD


11.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008


12.Untitled Acryl on wood 54x55
Year: 2008


13.Untitled Acryl on wood 100x120
Year: 2008


14.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008


15.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


16.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


17.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008


18.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 SOLD


19.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


20.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


21.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


22.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


23.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


24.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


25.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000


26.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400


27.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000


28.Untitled Acryl on wood 54x55 Jaar 2008


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: