Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shijojeni sa e keni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shijojeni sa e keni!   28/11/2011, 16:56Sepse nuk do ta keni per gjate! Brad Pitt, ka deklaruar se do tė heqė dorė nga aktrimi kur te arrije pervjetorin rrumbullak - 50 vjeē. Dhe ky gur kilometrik per te gjithe, veēanerisht per aktorin, vjen pas 3 vitesh.

Ka me shume, sepse ne intervisten me te fundit televizive, ne xhiron e promovimit te ‘Money Ball’ (ne kinema edhe ketu tek ne) ai ka thene se pavaresisht se nuk do te jete perpara kameras, nuk i mungon deshira per te qene pas saj.

“Nuk e di se ēfarė do tė bėj, edhe pse mė pėlqen ideja qė tė xhiroj disa histori, tė cilat ne rast tjeter nuk do te merreshin vesh qe ekgzistonin” - citon Daily Mail bjondin Pitt.

Ajo qe eshte vene re nga te gjithe ne te pakten 4 vitet e fundit, pra qe pas permbylljes se triologjise Ocean, ai ka bere vetem filma autor, pa e vrare mendjen nese nje film apo jo ben mire ne arkat e kinemave, keto kohe duket se i ka interesuar vetem opinioni i kritikes.

Ne interviste aktori ka thėnė gjithashtu se gjasat per te zgjeruar familjen e tij me Angelina Jolie duke adoptuar femije te tjere jane, keshtu qe nuk i dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shijojeni sa e keni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: