Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Briliana Shaova
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Location : vetja
Job/hobbies : Letersia & Shkrimet
Humor : Vitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....
Registration date : 05/03/2012

MesazhTitulli: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   6/3/2012, 00:48

" Rrjedhės sė marsit .... "


Ndarė nisi marsi , vetmisė ulur heshtja ,

Errur nė mjergull , e thyer nė kujtesė ...,

Ndarė , prehu diellin stina e re nė ditė gėzimi ,

Djegur eshtrat frika , vatrės sė detit nė tradhėti fjale ,

Mbylli keqkuptimet e pakuptuara ,

tė kuptonte rrjedhėn ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Briliana Shaova
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Location : vetja
Job/hobbies : Letersia & Shkrimet
Humor : Vitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....
Registration date : 05/03/2012

MesazhTitulli: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   6/3/2012, 00:51

" Unė dhe meteori ! "


Gjumi mė iku, si me mua tė kish bėrė fjalė...,

Nxitimthi u krodh yjeve, aty tė bėnte shoqėri,

U ngrita pa fjalė..., kėto ēaste t’i hidhja letrės,

Gjumi kishte orė qė trazohej me sytė e mendjen,

Njė meteor u shkėput qiellit, si tė mė kthente nė shtrat...,

Ja sonte, unė e ti , jemi nė tokė bashkė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   7/3/2012, 21:49

Shume poezi e bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezia me e bukur e cdo njerit eshte POEZIA E SHPIRTIT !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: