Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 JETA ISHTE VETMASHTRIM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

MesazhTitulli: JETA ISHTE VETMASHTRIM   14/9/2012, 17:12

Tė kujtohet gjani i shpirtit tim
Tek unė kur shiqoje me mos besim
mė ndiqėje nga do dhe kudo
mė thoshe:Po mė mashtro!

Nuk tė mashtroja unė shpirti im
Jeta na ēenka vet mashtrim
sot nė mes nesh shumėsi na mungon
nuk ka unė dhe ti,mė nė mesin tonė
tani nė lojė tė jetės jam vetėm unė,
Ne,mė nuk lakohet,e tėra mori fund...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
JETA ISHTE VETMASHTRIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: