Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rank

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edin MALOKU™
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 17
Location : Kosova/Prizren
Job/hobbies : Administrator
Humor : Mr Bean
Registration date : 06/11/2012

MesazhTitulli: Rank   6/11/2012, 22:14

[size=18][/si[color=red][/colorSi Mund Te Bhem Moderator ne kete Forum :) ? ]ze][/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thebloodyalboz.com
Edin MALOKU™
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 17
Location : Kosova/Prizren
Job/hobbies : Administrator
Humor : Mr Bean
Registration date : 06/11/2012

MesazhTitulli: Re: Rank   6/11/2012, 22:16

Si Mund Te Behem Moderator Ne Kete forum ? :) Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thebloodyalboz.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Rank   12/9/2018, 05:20

mbyllet tema

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rank   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rank
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: