Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FESTANIADA E TITUJVE PEGASIANE (FINAL) 20 ĒMIME 20 SHTETE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 61
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: FESTANIADA E TITUJVE PEGASIANE (FINAL) 20 ĒMIME 20 SHTETE   10/1/2019, 04:30

FESTANIADA E TITUJVE PEGASIANE (FINAL)
20 ĒMIME 20 SHTETE

LIDHJA NDĖRKOMBĖTARE E POETĖVE , SHKRIMTARĖVE DHE ARTISTĖVE “PEGASI “ ALBANIA THE INTERNATIONAL ASSOCIATION OF POETS, WRITERS AND ARTISTS “PEGASI” ALBANIA PRESIDENCA E LIDHJES NDĖRKOMBĖTARE E POETĖVE SHKRIMTARĖVE DHE ARTISTĖVE “PEGASI” ALBANIA  AKADEMIA ALTERNATIVE PEGASIANE
Prot . Nr. 6/79 TIRANĖ, 21 DHJETOR 201 U JEP ĒMIMIN E LARTĖ PEGASIAN:
“POLEART “PEGASI” NDĖRKOMBĖTAR ALBANIA 2018, VITI I SKĖNDERBEUT” KRIJUESVE(POETĖ,SHKRIMTARĖ,ARTISTĖ)
1. NIMAH ISMAIL NAWWAB POET, ARABIA SAUDITE
2. EPITACIO TONGOHAN, POET, “PENTASI” PHI LIPINES
3.LUIS CARLOS PEREIRA, POET, USA
4.MARCIA KANITS,PRESIDENTE ”POESIA EARTE’ BRASIL
5. KATHY FIGUEROA, POETE,CANADA
6.LUIS ARIAS MANZO, POET, CHILI
7.ZHANG YE, POETE, SHANGAI,CHINA
8. SHENIDA BILALLI,ARTIST,CROACIA
9. AHMET OMERAGA, POET CYPRUS
10. MAURUS YOUNG,POET FRANCE
11. Dr. BIPLAB MAJUMBAR ,POET, KOLKATA INDIA
12. GIORGINA BUSCA GERNETI,POET ITALY
13. SHEFQET AVDUSH EMINI, ARTIST, NETHERLANDS
14. ALEJANDRA CRAULES BRETON,POET MEXICO
15. SLAVICA PEJOVIC POET, SERBI
16. Prof. TAKI YURICO,POET, JAPAN
17. ARLIETE PIEDADE Associaēćo Internacional de Poetas POET, PORTUGAL
18. DANAI PAPASTROTOU ,POET, GREECE
19. FLORIJE BAJRAKTARI,ARTIST SWEDEN
20. VALIA ILIEVA , POETE, BULLGARI (SPAIN)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
FESTANIADA E TITUJVE PEGASIANE (FINAL) 20 ĒMIME 20 SHTETE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: