Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Internacional Artist Shefqet Avdush Emini

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 61
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: Internacional Artist Shefqet Avdush Emini   10/1/2019, 04:50


Artist: Shefqet Avdush Emini
[img]https://www.youtube.com/watch?v=qkmeyPxsHvc[/img[/img]
Alanya International Art Symposium Shefqet Avdush Emini 2018

Artist: Shefqet Avdush Emini, This animation made by artist Selcik Elli 2015

Artist: Shefqet Avdush Emini

Shefqet Avdush Emini 12-7-2018

Shefqet Avdush Emini  ISTANBUL 2017
https://www.youtube.com/watch?v=LWvqdcISTlg
Shefqet Avdush Emini  My performance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: