Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 61
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,   10/1/2019, 07:22


-I- Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini


-II- Alanya International Art Symposium Dutch Art Master Shefqet Avdush Emini
1. International Art Symposium Slovakia 2018 - Artist: Shefqet Avdush Emini


2. International Art Symposium Slovakia 2018 - Artist: Shefqet Avdush Emini
Artist: Shefqet Avdush Emini SAGUEN, QUEBEC, CANADA 2014
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: