Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 61
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

MesazhTitulli: PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT   10/1/2019, 14:54
THIS ANIMATION MADE ARTIST SELCIK ELLI
THANK YOU DEAR SELCIK ELLI...


THIS ANIMATION MADE ARTIST SELCIK ELLI
THANK YOU DEAR SELCIK ELLI...


1.Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini 2018


2.Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini 2018


3.Alanya International Art Symposium Dutch Art Master Shefqet Avdush Emini 2018
Shefqet Avdush Emini Dutch Art Master
Alanya International Art Symposium
THANK YOU NATALIA
Artist: Natalia Bazhenova, Moscow, RussiaMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqet.com
 
PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: