Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kėnga e Evropianit kėrkon lobing

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kėnga e Evropianit kėrkon lobing   13/11/2007, 17:09

Kėnga e Evropianit kėrkon lobing


Kėnga e Evropianit ka kushtuar deri tani 12 mijė euro. Pritet promovimi nė vendet e Ballkanit. Synohet edhe Moska. Koleci pranon se xhirimi nė Maqedoni ėshtė njė gabim
Me lutjen nė gjunjė pėr tu kthyer nė shtėpi, Frederik Ndoci pėrfaqėson Shqipėrinė nė Festivalin Evropian 2007. Pas mbledhjes sė datės 12 mars nė Helsinki, ėshtė mė e qartė rruga qė do ndjekė kėnga deri nė natėn e festivalit. Ka ditė qė kėnga dhe videoklipi transmetohen nė ekranin e Televizionit Publik Shqiptar e pėrmes satelitit edhe pėrtej kufijve. Nuk ndodhi kėshtu me paraardhėsin e Ndocit. Kėnga e Luiz Ejllit nuk u promovua askund, gjė qė ndikoi edhe nė votim. Ėshtė e vėshtirė tė krijosh njė ide pėr kėngėn vetėm me njė herė tė dėgjuar nė skenėn e festivalit. Kėtė vit duket se punėt po ecin mė mbarė. Deri tani nuk ka ankesa pėr anėn financiare, autorė tė pakėnaqur, apo tė papaguar, sadoqė ėshtė e vėshtirė tė mėsosh se sa ėshtė fondi i pėrcaktuar pėr pjesėmarrjen nė Evropian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kėnga e Evropianit kėrkon lobing
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: