Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FemraT ><MashkujT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: FemraT ><MashkujT   15/12/2007, 17:42

Hajde Ketu Te Tregohemi Sa Me Feministe Normal dhe Mashkujt te Tregohen Cfare te Dijne per Veten e Tyre........Te Bejm Debat dhe ne Funde Te Shofim Kush po Fiton...Po Filloj Une e Para Ju Vazhdone....


Femrat Jan Te Bukura
Jan Intelegjente
Jan Tė Ėmbla etj etj...

Mashkujt Jan Mendjemedhenje,posesiv,mashtrues etj etj.....

Pa Hidhrime OK.....

Vazhdojeni Ju Tani....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   21/12/2007, 18:19

valla femrat jane met bukura ,me te sinqerta jo mashtrues
kurse djemt jo te gjith po shmica jane genjeshtar ,duan te luajn me njenjat e femrave ,duan te rrejn por rena i ka kembt e shkurtra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   22/12/2007, 06:24

Teme shume e Bukur Kjo (Apo loje) Nuk eshte me rendesi ...
Sipas jush (Mendimi i Femrave) Femrat jane me te Bukura ,Jane me Inteligjente , Jane te embla .
Dakort Per Bukurin edhe embelsin Nuk them se Nuk eshte ashtu , e sa per Inteligjencen ,ketu do kisha kundershtuar shume .
Sa e di Une , besoj edhe ju tjeret nuk keni ndegjuar ,Te pakten nje Shkenctar te jet Femer
Krejt Kokat me te ditura ,njerz me dituri ,njerez qe kane shpikur shume zbulime si ne gjeografi (zbulimi i amerikes) ne shkenc (Jane shume gjera por do e permend vetem pc-ne) Ne arhitekture (7 mrekullit e Botes ,Piramidat e Egjiptit ) i kane perkatuar Gjinis Mashkullore, Pra mashkulli Ne Cdo Aspekt eshte shume me perpara se sa femra , Kjo ka qene eshte dhe do te mbese keshtu deri sa te egzistoje Bota ..
Nga Une AdmiraL-i

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   27/12/2007, 20:25

Admiral valla me ke lon pa fjal ku i ke gjet kta tregime more dreq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   27/12/2007, 23:00

Hahah Bjonda Nuk jane Tregime po te verteta ..e verteta Cdohere Djeg shume edhe ate... Crying or Very sad haha te pershendes

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
stuv668
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 46
Location : britania
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   26/11/2008, 17:16

Bravo AdmiraL E Paske zon ne pozit SHAH-MAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   2/2/2009, 19:47

AdmiraL™ shkruajti:
Teme shume e Bukur Kjo (Apo loje) Nuk eshte me rendesi ...
Sipas jush (Mendimi i Femrave) Femrat jane me te Bukura ,Jane me Inteligjente , Jane te embla .
Dakort Per Bukurin edhe embelsin Nuk them se Nuk eshte ashtu , e sa per Inteligjencen ,ketu do kisha kundershtuar shume .
Sa e di Une , besoj edhe ju tjeret nuk keni ndegjuar ,Te pakten nje Shkenctar te jet Femer
Krejt Kokat me te ditura ,njerz me dituri ,njerez qe kane shpikur shume zbulime si ne gjeografi (zbulimi i amerikes) ne shkenc (Jane shume gjera por do e permend vetem pc-ne) Ne arhitekture (7 mrekullit e Botes ,Piramidat e Egjiptit ) i kane perkatuar Gjinis Mashkullore, Pra mashkulli Ne Cdo Aspekt eshte shume me perpara se sa femra , Kjo ka qene eshte dhe do te mbese keshtu deri sa te egzistoje Bota ..
Nga Une AdmiraL-i

AmiraL edhe une jam me kete mendim ashtu eshte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FemraT ><MashkujT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FemraT ><MashkujT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Lojra zbavitėse-
Kėrce tek: