Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ju lutem lexojeni kėtė para se tė postoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albania.123.st
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ju lutem lexojeni kėtė para se tė postoni   13/11/2007, 02:30

Tė nderuar anėtar tė Albania.forumotion.com, kerkojm nga ju qe postimet tuaja tė perputhen me domėthėnjen e temės nė tė cilen shkruani, pra ju lusim qė mos tė dilni nga tema, po ashtu kerkojm nga gjith ju qe postoni poezi qė sė pari ta hapni nje tem ne te cilen shkruhet titulli i temes dhe pseudonimi juaj dhe aty te postohen gjitha poezit e autorit ne fjal, pra secili antar ta ket temen e vet ku mund ti postoj poezit e veta.

Faleminderit pėr mirkuptim.
Me nderime Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ju lutem lexojeni kėtė para se tė postoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia-
Kėrce tek: