Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   25/12/2007, 20:29

??? clown ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   26/12/2007, 02:05

Shumica Nuk e besojne kete dashuri . edhe une ne nje koh nuk e kam besuar ,por tash kam filluar te besoj sepse edhe shumica e kane gjetur Fatin e tyre edhe ate duke u takuar ne internet gje e cila edhe prej ne internet ka lindur edhe dashuria e pare ne mes x/y ..
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   28/12/2007, 00:45

Dashuria mes Interneti eshte nje realitet sot. Edhe besoj se ndodhe kjo, shum njeriu e ka gjete fatin ja keshtu, qe ndoshta pa ket gje sot do ishte i\e vetmuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   29/12/2007, 01:58

dashuria ne mes internetit ka egzistu edhe akoma egziston
un kom ni shoqe qe ashtu osht martu edhe jeton shum lumture
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   3/1/2008, 14:20

jo nuk i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   3/1/2008, 21:56

Albulena shkruajti:
jo nuk i besoj


Po moj .. mua m'ndodh shpesh .. Hehehehehehehhhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   5/1/2008, 17:50

Un jom i mendimit se duhet me i besu ksaj lloi dashurie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   5/12/2008, 20:01

Joh qitash u ra puna, Spo i besoj ma ..hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   9/12/2008, 18:52

Po edhe un e besoj dashurin mes internetit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   9/12/2008, 19:45

Mos u kesh Proff .. se qikjo dite na ka nxan, qka me ba tash Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   10/12/2008, 02:24

huahuahua a e din pse qitash i besoj ksaj lloi dashurie?
pasi qe jom dashuru ne ty gagagaga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   10/12/2008, 02:48

Adin qka , bama perhajr pota baj perhajr , se boll e kena qu zhag
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   11/12/2008, 14:30

jo un spo i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   24/12/2008, 22:27

Bjonda: pse njeher thua qe ekziston , e pastaj thua jo spo i besoj.. vendose nje mendim Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   21/1/2009, 19:59

Une do kisha thene se ka kesi lloj dashurie neper mjet intrenetit,por (disa njerez) kete dashuri e marin me jo seriozitet keshtu qe duan veteme vetem te kalojn kohen e lire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: