Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashuri nė Shikim tė Parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dashuri nė Shikim tė Parė   25/12/2007, 20:32

A besoni ju ne Dashuri ne shikim te pare? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   26/12/2007, 02:06

Pergjigjja ime eshte POOO

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   27/12/2007, 20:12

Hehe .. Gje e mire apojo sunny

Qka ndodhe ne trupin tuaj , qka ndjen nje njeri nga nje emocion te tille ?!

Kush ka deshir\guxim te shpraz zemren dhe te na tregon per nje rast personal :P .. Hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   27/12/2007, 20:17

jo un spo e besoj dashurin ne shikim t'par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   3/1/2008, 14:21

nuk e di a esht ajo dashuri apo simpati qysh ne shikim te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   3/1/2008, 21:55

Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   5/1/2008, 17:51

hajd pasi shumica jan per pro edhe un jom per PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   5/1/2008, 20:34

Masi shumica jo.. po thuaje mendimin tend ec :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   7/12/2008, 17:30

Hahahaha

PoPoPoPoPoPoPoPo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Altruist
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Location : shkup
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Studenti   7/12/2008, 17:36

ja un besoj njona ment mi ka mar me myt spo pranon aj ishalla e boj per vete ma shpejt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   7/12/2008, 17:39

Altruist:: Hehehe ma dhimshem se mentor kurtishi po u shprehshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   7/12/2008, 19:31

jo nuck ska dashuri ne shikim te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   8/12/2008, 01:43

po moj ka, ih Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   21/1/2009, 19:48

BoraBardh une do kisha thene se ne shikim te pare eshte vetem nje simpati,po mrenda kohes ka mundesi te kalon edhe ne dashuri (mendimi im) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   21/1/2009, 21:02

Normal qe do jet simpati ne shikim t'par nuk ka mundsi meniher te dashurohesh te ni njeri qe nuk e njeh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   22/1/2009, 23:14

Hehe Bukuroshja & Albulena...
Un mendoj se mund te lind dashuria ne shikim te pare Cool flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   23/1/2009, 11:05

BoraBardh mos je dashuru ti ndonjeher ne shikim te pare hahahaha (shaka) une thash se munt tejet vetem nje simpati,por mrenda kohes kalon edhe ne dashuri confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   24/1/2009, 01:52

Po pra kur ndodh se me kohe dashurohesh ajo dmth se dashuri ne shikim te pare.. ti nje njeri qe nuk mund te simpatizon as nuk e dashuron kurr.. kjo eshte..
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   10/6/2009, 19:24

POOOOOO I BESOJ DASHURIS NE SHIQIM TE PARRR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   16/9/2009, 03:12

angjelina_16 me vjen mir qe i beson hehe

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   23/9/2009, 19:58

Angjellina konke shum thelle e dashuruar ne shikim te pare,ruju mos te ndodh naj pasoje Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   24/9/2009, 16:30

hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   19/2/2010, 23:07

Hehehehehe po moreeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri nė Shikim tė Parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: