Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   25/12/2007, 20:44

..hehe
Personalisht me pelqen shum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   26/12/2007, 02:09

Une personalisht nuk e preferoj shume kete rryme muzikore , jo se nuk jane te mire ,por mua nuk me ka hyre ne zemer ,
Une i dua kengat Anglishte Dhe Rymen "Rock"
Nga Kengetaret Shqiptare e preferoj Elita 5 -rocker i njohtur Tetovar

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   27/12/2007, 20:21

jaah per muziken tallava un vdes e dua shume shume shumee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   3/1/2008, 14:23

un nje gje di veq se e dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   3/1/2008, 21:58

Jashaaaa Jashaaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   4/1/2008, 04:08

o lajle o lajle o lajle tkeqen eee , me kta kenga shqiptari spo shkon perpara tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   4/1/2008, 21:37

Admin apot pelqen muzika :D Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   5/1/2008, 17:57

jo se spom pelqen po kta kenga degjohen ne dasma ku martohen shqiptaret e jo edhe ne radiot shtepiake :|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   5/1/2008, 20:40

Kjo muzike degjohet ku do .. Askush se ka lan muziken tallava vetem per dasma .. Kush ka then se un ne shtepi tem smund te degjoj qka dua a?!.. lol!

Jashaaa Jashaaa ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   14/1/2008, 14:42

po ashtu osht por une asnjeher sdo kisha ndegju ne shtepi keshtu kenga :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   14/1/2008, 22:10

Ėhh.. deshire e secilit eshte kjo 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   15/1/2008, 13:58

Deshir me vend :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 21:36

Edua edhe une ket muzike Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 21:41

Bukuroshja shkruajti:
Edua edhe une ket muzike Smile


Qu moj tja japin nje ren qitu .. hahahahha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 21:53

MariGona vertet me pelqen kjo muzike,sidomos kur jam duke ber punet e shtepis,kcej edhe me shume me punohet tani diqka me disponon hahaha Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 21:57

Bukuroshja shkruajti:
MariGona vertet me pelqen kjo muzike,sidomos kur jam duke ber punet e shtepis,kcej edhe me shume me punohet tani diqka me disponon hahaha SmileUff ufff... ani veres.. dyr e dritare qel.. tranohen norvegjezt .. veq e kapin kryt .. un knaqnaa.. hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 22:01

hahahahahahahahaha MariGona te na ketu ne München, i kemi mesu edhe gjermanet te kcejn lojen tone,nuk ju ven edhe aq qudi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   7/2/2009, 22:04

Bukuroshja shkruajti:
hahahahahahahahaha MariGona te na ketu ne München, i kemi mesu edhe gjermanet te kcejn lojen tone,nuk ju ven edhe aq qudi RazzJo qfar.. spo din mu msu hiq ktu, deri tash thuse kan msu po prej veres ne vere po harrojn ... hahahahahaha .. mi shashtris mire kshtu kan qef me jau pa ftyrat tani Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   14/9/2012, 19:45

nje muzike e qoroditur qe nuk ka te beje asgje me kombetaren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: