Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:47

...te dua me zemer dhe shpirt
...te dua perjet ket ti mir duhesh me dit
...ti plotsova qdo deshir por
...tash kam mbet vet ne errsir
...ku gabova spo e kuptoj
...por te lutem me trego
...me trego qe ta di ku esht gabimi
...me trego se keshtu nuk mundem te jetoj
...qdo dit pa ty esht shum e gjat per mu
...kupto se pa ty sdua me jetu
...per ty mendoj nat e dit
... ta kam fal ket zemer e ta kam fal ket shpirt
...do te pres deri sa te vdes ta kam fal zemren per tan jet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:48

zemra zemres
i bon lutje
dashuria e par
fillon me Puthje
zemra e femres
esht hotel
kush don hin
e kush don del
po zemra e mashllit
esht si gur kush hin
brenda nuk del kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:48

Heheheheheheheheheh ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:49

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,
Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:50

Pash nje lule dhe mendova: erdhi pranvera…
Pash shiun dhe mendova: Dikush atje lart po qan…
Pash trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova: Ndoshta ka nevoje per ngrohtesi…
Dhe me vone te pash ty dhe ne fund e kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:51

Ishe ti ai qe me dhuroi lumturin,
qe ma fali dashurin,
ishe ti foleja e ngrohte e zemres time,
per ty shpirt spata kurr aspak pendime.
Ti me beje te qeshja,
te qaja si femije.
Me ty thura shum endrra per kte dashuri,
por nje dit i harrove,
i le ne erresire, ne pafundesi.
Se besoja dot as vet,
qe nje cast pa ty do me dukej nje jet.
Zemra sot renkon si e vrar,
zeri te kerkon me shum fuqi,
te dua te thot ne perjetesi,
dhe ne shpirt e kam nje breng
se aty je ti e vec ti.
Ti ike pa mua,
e per here te fundit sme the te dua.
Mundohem ta harroj kohen qe na bashkoi,
por sdi te hesht, ta fsheh kte dashuri.
Sot tek ti dua te vi se kam shum mall,
te lutem engjell pritme se vec ti me mban te gjall.
Mbase sot po me mendon,
mbase syt e tu per mua po lotojn ,
mbase buza jote sot me kerkon.
Ku je dashuria ime,
ku je fshehur endrra ime?
Ma thuaj zot ku ta gjej sot,
ate djal syshkruar qe aq shum e dashuroj,
me thuaj ku esht se dua ta perqafoj???
Ti shpirt ike, skthehesh me,
por mos harro se nje zemre te hekurt pa ndjenja ti le...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:52

Qme duhen syt
kur nuk shihemi?
Qme duhen kembet
kur nuk takohemi?
Qme duhen krahet
kur nuk perqafohemi?
Qme duhet zemra kur
nuk dashurohemi ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:52

Tani jam ulur e mendoj
C'do cast tonin e kujtoj
Kujtoj muajt qe kalun
Ditet sa shpejt shkuan
Por sot shum lar prej meje je
Dhe zemra ime vetmi po ndjen
Loti ne faqe s'esht thare
Qe nga dita qe s'te kam pare
Buza po pret,puthjen tende te ndjeje
Buzeqeshja ime rikthimin te gjeje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:53

Sme pelqen dashuria
sepse nuk jemi me te dy
me pelqen vetmia
se vazhdoj mendoj per ty
me pelqen te enderroj
se jeten me ty dua vazhdoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:54

Me fal shpirti im !
E di e kam ber kte gabim.
Marrezisht u dashurova
dhe zemren ta dhurova
E di qe sme dashuron
por thuame qe te pakten kte dashuri e beson ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:55

Te kam borxh dy fjale,qe dot nuk ti thashe.
Te kam borxh nje puthje,qe dot nuk ta dhashe.
Te kam borxh nje leter,qe dot sta dergova.
Te kam borxh nje lule,qe dot nuk ta dhurova.
Te kam borxh nje jete,qe dot me ty sjetova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:55

Nje lot i embel me rrodhi ne sy,
e mora ne dore dhe brenda te pash ty,
por loti u prish u be therrrime,
ndersa ty te futa thelle ne zemren time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   21/3/2008, 13:56

Zemra ime ishte zjarr
Nje zjarr qe e ndeze ti
dhe qe smund ta fikte asnjeri
por dikush e ktheu ne nje varr
ne nje varr ndjenjash te vrara nga ti
te lena perjet ne vetmi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enny
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 26
Location : durres
Registration date : 17/02/2013

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   17/2/2013, 18:24

duam poezi te reja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   12/9/2018, 05:57

Urime BoraBardh, Tema e krijuar nga ty i ka thyer te gjitha rekordet, per momentin: 10025 shikime 👍👌

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia-
Kėrce tek: