Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filmi Shqip : Vetmia qė eliminon dhe fizikisht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Filmi Shqip : Vetmia qė eliminon dhe fizikisht   13/11/2007, 17:59

Pėrgjatė tri netėve, nė skenėn e Akademisė sė Arteve u shfaq drama "Guxim pėr vrasje". Aktorėt kosovarė Enver Petrovci, Luan Jaha dhe Arta Muēa pėrcollėn njė problem tė ditės
Ėshtė klithma e njė njeriu tė fundosur nė vetmi. Nė njeri qė duket se i ēahet kraharori nga dhimbja. E kishte menduar mė parė. Por a donte vėrtet ta vriste? Eriku ėshtė i ri, tėrėsisht i vetmuar. Duket se i mungon edhe dėshira pėr tė dalė nga ai batak. I ati qė vuan nga e njėjta epidemi, duket madje mė i gjallė se ai dhe pėrpiqet, ndonėse nė mėnyrė tė dėshpėruar. Nėn regjinė e Arta Kallabės, aktorėt kosovarė Enver Petrovci, Luan Jaha dhe Arta Muēa, pėrgjatė tri netėve, sollėn nė skenėn e Akademisė sė Arteve njė dramė tė shkruar nga njė suedez, por qė fare mirė mund tė jetė edhe shqiptare. "Guxim pėr vrasje" nuk flet pėr ndonjė temė patriotike, atdhetare, as pėr luftėn, as pėr paqen, ku fokusohen mė sė shumti artistėt nga Kosova. Ėshtė njė dramė po aq e madhe sa edhe lufta, por qė zhvillohet nė shpirtrat e njerėzve. Ėshtė njė dramė, qė mundon prej kohėsh evropianėt, kryesisht njerėzit e moshės sė tretė dhe po shfaqet gjithnjė e mė shumė edhe nė Shqipėri. Ėshtė njė temė e ditės ku shumėkush mund tė gjejė veten. Nuk shfaqet perverse tentativa e burrit pėr tė shkuar me tė dashurėn e tė birit. Ėshtė dėshpėruese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Filmi Shqip : Vetmia qė eliminon dhe fizikisht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: