Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edhe 10 Vite un jam ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Edhe 10 Vite un jam ..   13/1/2008, 18:43

Ihaa.. edhe 10vite un ateher ikam 30vite Rolling Eyes ..
Hmm..e shof veten te martume dhe me femi :D 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   14/1/2008, 14:38

Une mbas 10 viteve e sho veten milijoner 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   14/1/2008, 22:08

Hahahahahahahahaha Ishalla e ke edhe shendetin me vete o Admin :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   15/1/2008, 00:32

tung juve valla sdi qka me thon sepse mbas 10 vjetve nuk din se pari a do jemi gjall a jo ,ishalla zoti na dhuron shendet te gjith njerezve kudo qe gjinden ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   15/1/2008, 13:57

BoraBardh & Albulena po normal ajo osht kryesorja te kemi shendet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   16/1/2008, 17:46

Po Shpresojm qe jemi gjalle more ;)
Ooo Kisha pas deshir me jetu ne KS ateher Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   19/1/2008, 02:28

spo diiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   21/1/2008, 01:31

I Martuar 100% :)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   25/1/2009, 17:51

AdmiraL™ shkruajti:
I Martuar 100% :)

Edhe une jam me ket mendim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   25/1/2009, 19:16

hahahah Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   25/1/2009, 23:20

Qy Professional po kesh,po a seshte ashtu a a a hahahaha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   26/1/2009, 19:08

Jo nashta ashtu asht po valla veq per t'martu e keni mendjen , si dikush nuk tha mbas 10 viteve jom milijoner Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   26/1/2009, 19:26

Hahahahaha po valla mire eki Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 27
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   9/3/2009, 00:09

Osht veshtire me pa te ardhmen po ma merr mendja qe pas 10 viteve une do te jem nje njeri i rendesishem per komunitetin hehehe
Normal si pjestare i nje familje me gruan dhe femijet e me prinderit e mi...
Spo di qka me thon tjeter... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NexT
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 29
Location : n'A'H1N1
Registration date : 28/11/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   28/11/2009, 17:24

Po te isha diqka i ngjashem me Nastradamusin do e dija te ardhmen time pas 10 vitshe, kshtuqe nuk po paragjykoj bash sen hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   2/12/2009, 16:17

Mbas 10 viteve une jam... hmm veshtir me tregu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   16/2/2010, 20:03

Pas 10 viteve e shoh veten si 29 vjeqare me nje karrier te sukseshme,dhe me nje familje te shendoshe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 43
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   17/2/2010, 06:11

Mbas 10 vjetesh gjithcka mund te ndodh keshtu qe eshte heret me diskutu per kete tem sepse koha shume suprize te sjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   6/6/2010, 22:50

Mire , ama qysh/qka ke qef me parashiku veten , jeten tende tash dhjet vite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   14/6/2010, 19:36

un sdu ma shum mjfton te behem presedent i ardhshem i SHBA-se hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
shaban cakolli
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   14/9/2012, 16:56

Edhe 10 vite,behem me i moqem per 10 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe 10 Vite un jam ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: