Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10022prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini201prej 10/1/2019, 05:55
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini165prej 10/1/2019, 05:53
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini142prej 10/1/2019, 05:45
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini169prej 10/1/2019, 05:42
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini88prej 10/1/2019, 05:18
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini73prej 10/1/2019, 04:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Shefqet Avdush Emini82prej 10/1/2019, 04:30
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Shefqet Avdush Emini299prej 30/11/2018, 08:28
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 6Shefqet Avdush Emini1303prej 13/1/2014, 13:35
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Shefqet Avdush Emini765prej 3/8/2011, 04:46
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 3Admin655prej 29/1/2010, 04:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 1Odise1275prej 2/6/2009, 15:01
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 2Bukuroshja697prej 4/3/2009, 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita936prej 9/2/2009, 01:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita639prej 9/2/2009, 01:33
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita613prej 9/2/2009, 01:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita568prej 9/2/2009, 01:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 0Leonita594prej 9/2/2009, 01:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita686prej 9/2/2009, 01:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita665prej 9/2/2009, 00:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 0Leonita682prej 9/2/2009, 00:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 2Leonita715prej 29/1/2009, 14:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 9Leonita2162prej 28/1/2009, 19:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 2Leonita1849prej 28/1/2009, 18:50
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 2Leonita872prej 28/1/2009, 18:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShoqėria dhe Kultura Empty 5Leonita650prej 28/1/2009, 18:26
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės