Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pushimi Veror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime9/3/2008, 18:12

Oooh Smile
Ku doni me kalu pushimet verorer ju .. se per vetii edii Very Happy

Ne kosove normalisht Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime10/3/2008, 03:45

Ne Prishtin kom plane edhe naj dit ne Durres Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime10/3/2008, 19:51

Shpresoj ne Bollywood... Smile

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime7/4/2008, 16:57

S'mund te pres te vije vera edhe pse eshte ne pragun e deres Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime25/1/2009, 17:56

Planet e mia jane kysmet per pushime ne Tetoven time te bukurr,por edhe ne Durres disa dite edhe ne Struge.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime25/1/2009, 19:14

Shum ide t'mir paske Bukuroshja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime25/1/2009, 23:23

Profesional mos se te mar edhe ti me veti,por ma mire shuj hahahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 19:05

huahuahaua Ani qy kisha ardhen me gjith qejf Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 19:22

Planet e mia jan ne ket ver me mar Professional me vete dikun ne Dubai Razz hahahahaha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 19:25

hahahahahah ani ishim knaq valla Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 19:27

Eh ka mundesi asnjher Jo mos thuj qyy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 19:41

hahahaha Patjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime26/1/2009, 20:01

Qy tash po thu Patjeter hahahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pushimi Veror Empty
MesazhTitulli: Re: Pushimi Veror   Pushimi Veror Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pushimi Veror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: