Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin Empty
MesazhTitulli: E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin   E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin Icon_minitime29/11/2008, 03:07

Lysika Hajdari, njė vajzė e gjatė, bionde dhe shumė simpatike, papritur ka ndjerė interesin mediatik mbi jetėn e saj edhe pse vetė ajo tregon se nuk e ka kėrkuar kėtė gjė pasi ka qenė gjithmonė nė qendėr tė vėmendjes edhe pėr karrierėn e saj si modele. Dhe kjo ėshtė shumė normale, pasi Lusi ishte e dashura e Olsit, njėrit prej konkurrentėve tė spektaklit shumė tė ndjekur “Big Brother”. Tė gjithė e mbani mend Lusin disa javė mė parė ku nė mėnyrė demonstrative nė mes tė spektaklit shkoi dhe i kėrkoi Olsit qė tė ndahen, pasi ai kishte fyer dashurinė e saj. Mirėpo figura e Olsit ndėrkohė pėrbėn shumė interes jo vetėm pėr lidhjen intime qė ai ka filluar me Najadėn brenda shtėpisė sė “Big Brother”, (e intensifikuar sidomos mbas ndarjes me Lusin), por edhe pėr shumė thashetheme tė tjera qė qarkullojnė pėr tė kaluarėn e tij. Lusi mund tė na hedhė dritė mbi disa tė vėrteta pasi ka qenė e dashura e tij pėr mė shumė se tre vjet dhe natyrisht me njė tė dashur me tė cilėn edhe ka bashkėjetuar, konfidenca ėshtė shumė e madhe.
E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin F3243978c9ad5744fd39407dd4da6eef
Lusi, tani qė ke deklaruar publikisht ndarjen me Olsin, e sheh “Big Brother” nė kanalet qė japin 24 orė kėtė program?
Jo, do ta kisha ndjekur por ngaqė ėshtė Olsi nuk e shoh.
Nuk ke kuriozitet tė dish se ē’po ndodh mes Olsit dhe Najadės?
E pse duhet tė kem, me ndarjen tonė, Olsi ėshtė i humbur jo unė.
Si mendon, lidhja e Olsit dhe Najadės ėshtė e vėrtetė apo gjithēka ka Olsi po e bėn pėr hir tė lojės?
Jam e sigurt qė jo vetėm Olsi, por edhe Najada e kanė kėtė lidhje veēse njė lojė. Pastaj shoh disa puthje bajate qė ai ia jep asaj. Olsi nuk mė ka puthur kurrė ashtu. Mendoj qė Olsi po tė ishte aktor nuk do tė kishte nevojė fare pėr dubla, aktron nė mėnyrė fantastike.
Pra e shikoke “Big Brother”?
Jo, shoh spektaklin e sė shtunės dhe diēka kam parė nga pėrmbledhja qė jepet aty.
Megjithatė shpesh ka pasur dyshime sikur vajtja jote tek Olsi pėr t’i kėrkuar qė tė ndaheshit u bė thjesht pėr show, pėr t’i dhėnė pikė Olsit. Eshtė e vėrtetė?
Jo aspak, madje mund tė them qė tė gjithė i kisha kundėr pėr tė shkuar aty, qė nga familja ime qė ėshtė e nderuar nė Tiranė, shoqėria, tė gjithė. Unė doja tė shkoja aty pėr tė sfiduar veten nė njė farė mėnyre, pėr tė parė sa e fortė jam.
Olsi ka treguar brenda shtėpisė se ėshtė shumė tip Don Zhuani. Gjithmonė kėshtu ka qenė?
Jo, mua nuk ma ka treguar asnjėherė atė anė tė karakterit tė tij. Jemi lidhur tre vjet mė parė. Nė fillim ishte tip anglezi, mė pas u shqiptarizua, madje ishte shumė xheloz pėr mua.
Ēfarė ndjen pėr Olsin?
Ndjej keqardhje, por mė ka marrė shumė malli.
Qė do tė thotė se mbas daljes nga shtėpia mund ta shikosh mundėsinė pėr t’u ribashkuar?
Jo, lidhja me tė ka marrė fund njė herė e pėrgjithmonė, mund tė jemi thjesht miq asgjė mė shumė.
Po nėse ai do tė thotė se e gjitha kjo ishte njė lojė, pasi aty fitoheshin 50 mijė euro?
Jo as pėr para nuk duhej ta kishte bėrė. Olsi ėshtė djalė i zgjuar, mė vjen keq por e shoh komplet tė tjetėrsuar.
Mamaja e Olsit ka thėnė nė njė gazetė se, Olsi ėshtė i martuar. Ti dije gjė pėr kėtė fakt?
Po unė e dija. Olsi ėshtė martuar rreth 6 vite mė parė me njė grua rreth tė 60-tave, qė punon drejtore e njė banke nė Londėr. Natyrisht si tė gjithė shqiptarėt edhe ai aspironte pėr pasaportė angleze. Ka qenė njė lidhje vetėm pėr kėtė arsye dhe Margarita e dinte. Madje, ka ardhur 2-3 herė nė Shqipėri dhe unė e kam takuar. Ajo e shikonte Olsin si djalin e saj dhe donte ta ndihmonte. Por mė bėn pėrshtypje pse duhej ta thoshte kėtė fakt mamaja e Olsit. Mbase pėr tė mė ulur mua. Sinqerisht mė vjen keq. Unė kam bashkėjetuar me Olsin tek shtėpia e prindėrve tė tij dhe e dija qė e ėma kishte xhelozi pėr mua, por ajo nuk e kupton se duke nxjerrė tė tilla gjėra i bėn keq tė birit, se mua s’ka ēfarė tė mė bėjė.
Sė fundi si mendon do ta fitojė Olsi “Big Brother”?
Jo, nuk ka pėr ta fituar dhe pėr kėtė mė vjen keq. Mendoj qė “Big Brother” do ta fitojė Arbri.
Olsi ėshtė martuar rreth 6 vite mė parė me njė grua rreth tė 60-tave, qė punon drejtore e njė banke nė Londėr. Natyrisht si tė gjithė shqiptarėt edhe ai aspironte pėr pasaportė angleze. Ka qenė njė lidhje vetėm pėr kėtė arsye dhe Margarita e dinte. Madje, ka ardhur 2-3 herė nė Shqipėri dhe unė e kam takuar. Ajo e shikonte Olsin si djalin e saj dhe donte ta ndihmonte.
E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin 5e45d6fef7dfeb77aaaa01a6c84f0520
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
E dashura e Olsit te BIG BROTHER nxjerr sekretin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: