Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Te Dua

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Te Dua   Te Dua Icon_minitime30/12/2008, 03:57

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime30/12/2008, 03:57

E pranoj se jam fajtor qe ty zemren ta kam thy
E pranoj se kam gabuar qe ty shpinen ta kam kthy
E pranoj se zemra jote dhimbjet nuk i meriton
E pranoj se n’jeten time me mungon
Jo s’te harroj kurr s’mundem ty t’mos dashuroj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime30/12/2008, 03:58

Hapi sytė e mos i mbyll
une jam dielli ti je Yll,
kur ti qeshė une behem zė
mos mendo se do te lė
Kur ti qan une behem lot
s`te ndėrroj me askend ne botė
ti je gjumi, une jam endrra
ti je shpirti, une jam zemra
Ti je dielli, une jam drita
ti je jeta, une qe e prita
mos mendo se te harroj
kur je i vetmi ne botė
qe e dashuroj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime30/12/2008, 03:58

Dashuria u jep mend
Ayre qė s’kanė
Ndėrsa u merr mend
Atyre qė kanė


nese sheh yje qe bie nga qielli
jane lotet e henes qe bien per diellin
nese me sheh mua me lot ne sy
jane lotet e mallit qe bien per ty

sa kohe larg teje do te jem
mall ne zemer do te kem
nese me sheh me lot ne sy
dije se un po vuaj shum per ty


Kur te dashurohesh
ulu dhe mendo
thuaj vetvetes,
ruaju e mos gabo !!!
Fjala dashuri
shume leht shqiptoet
por dashuri te vertet
eshte veshtir te fitohet !!!

Te dua ne mengjes;
te dua naten vone;
te dua se je si yll;
TE DUA pergjithmone!

Mbrapsht nė krye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime6/2/2011, 16:43

TheBest shkruajti:
Hapi sytė e mos i mbyll
une jam dielli ti je Yll,

kur ti qeshė une behem zė
mos mendo se do te lė
Kur ti qan une behem lot
s`te ndėrroj me askend ne botė
ti je gjumi, une jam endrra
ti je shpirti, une jam zemra
Ti je dielli, une jam drita
ti je jeta, une qe e prita
mos mendo se te harroj
kur je i vetmi ne botė
qe e dashuroj...
javascript:emoticonp('I love you') Very Happy I love you
[i][strike][list=1][*]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime8/2/2011, 04:21

Me vjen mir qe te pelqeu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 36
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime19/9/2012, 17:09

SA SHPEJT MĖ IKE

Thinjat e durimit
m“u nxinė e mś zbardhėn
duke tė pritur me mall
e malli mė digjet,nėpėr fjalė


Mbi rininė tėnde
kaluan katėr rrota kohe
e kurrė nuk mė ngrohe

Dikund nė ndoni skaj
kėndon baladėn pa fund
pa e ditur unė
ē“zog do tė kėndoj majė pishe
mallin tėnd....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua   Te Dua Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te Dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Fjali - SMS :: Sms Dashurie-
Kėrce tek: