Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje arsye me shume per te mos u dobesuar! Empty
MesazhTitulli: Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!   Nje arsye me shume per te mos u dobesuar! Icon_minitime29/11/2010, 18:25

Nje arsye me shume per te mos u dobesuar! 996heidi-klum

Heidi Klum dėshiron tė ruajė peshėn qė ka nga frika se mos lėkura e saj mund tė rrudhoset.
37-vjeēarja, nene e kater femijeve, tre prej te cileve me kengetarin e ‘Kiss from a Rose’ Seal dhe nje vajze me Flavio Briatoren, thotė se mund te kete ca kile mbi peshe, sepse sipas saj, sa me i dobet te jesh, aq me i rreshkur je, e per pasoje aq me i vjeter dukesh.

“Kėshilla ime ėshtė, mos u dobesoni ne kulm! Ku ka me mire se te kesh ca mish neper te. Te jeni thatake ne fytyre ju shton minimumi 10 vite me shume” - ka thėnė Klum.

Dhe fjalen e saj duhet ta marrim per baze. Ne fund te fundit eshte nje prej njerzve me te bukur ne planet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje arsye me shume per te mos u dobesuar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: