Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Me te miret e 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Me te miret e 2010 Empty
MesazhTitulli: Me te miret e 2010   Me te miret e 2010 Icon_minitime15/12/2010, 02:20

Me te miret e 2010 23584bon_jovi_live

26 vjet pas albumit debutues, Bon Jovi kane arritur tė jenė nė krye tė listės sė turneve mė fitimprurėse pėr vitin 2010.

Sipas Billboard, veteranėt e hitit “Livin On A Prayer” kanė fituar 146.5 milionė dollarė nga turneu i hiteve tė mėdha nė vitin 2010, duke pėrfshirė kėtu edhe 12 netėt e O2 tė Londrės.

“Nė industrinė e muzikės kjo do tė thotė shumė…tė gjithė shikojnė kėtė. Nese nuk je ne klasifikime atehere nuk vlen. Edhe pse une nuk e mendoj kete qė te kėnaqni ata qė kanė nevojė pėr ju duhet tė thyeni rekordet”, theksoi lideri i grupit Jon Bon Jovi.

Bon Jovi ndiqen nga AC/DC dhe Lady Gaga. Kjo e fundit pritej qe me turneun e saj Monster Ball tė kryesonte.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė Bon Jovi ėshtė nė krye tė turneve mė tė suksesshėm, pasi ata kane kryesuar edhe ne 2008. Bon Jovi bėhet grupi i parė pas Rolling Stones dhe Grateful Dead qė arrin tė jetė nė krye tė turneve mė fitimprurėse dy herė brenda tri viteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Me te miret e 2010 Empty
MesazhTitulli: Re: Me te miret e 2010   Me te miret e 2010 Icon_minitime23/12/2010, 17:42

interesante Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
 
Me te miret e 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: