Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i Empty
MesazhTitulli: Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i   Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i Icon_minitime24/1/2011, 19:51

Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i Cole-a

Futbollisti i kombėtares angleze, Ashley Cole, ėshtė ndarė prej tė dashurės sė tij “sex-symbol”, bėri tė ditur e pėrditshmja rozė “The Sun”.


Tė pranishėm nė festėn e fejesės sė njė miku tė tyre, Kayla Collins dhe Ashley u bėnė protagonistė tė njė sherri dhe vendosėn t’i jepnin fund marrėdhėnies sė tyre tė shkurtėr.

Kayla konsiderohet si njė seks symbol nė Britaninė e Madhe, status qė e ka fituar nėpėrmjet pjesėmarrjes nė disa filma erotikė dhe me koopertinat e revistave si PlayBoy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Ashley Cole ndahet nga “sex-symbol”-i
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: