Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Britney edhe nje shans si aktore.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Britney edhe nje shans si aktore. Empty
MesazhTitulli: Britney edhe nje shans si aktore.   Britney edhe nje shans si aktore. Icon_minitime20/2/2011, 20:39

Britney edhe nje shans si aktore. 7760britney-spears2011

Britney Spears planifikon tė ri-provojė aftėsitė e saj si aktore ne nje komedi te Todd Phillips ose tek nje tjeter te Judd Apatow.

E rikthyer se fundmi me nje album te ri, ajo ka qene e ftuar ne disa seriale komike “How I Met Your Mother”, “Will and Grace” dhe “Glee”, por filmin nuk e ka prekund ndonjehere. Spears sidoqofte ka qene nje zhgenjim i madh ne kinema me Crossroads.

Nė njė forum pyetjesh dhe pėrgjigjesh nė Twitter.com, ajo shkruan: “Mė pėlqen aktrimi dhe do tė dėshiroja tė jem nė njė film tė Todd Philips ose Judd Apatow”

Spears na ka bere per te qeshur vetem me koken e saj te rruajtur keto vite, ndaj ti jepnin nje skene te ngjashme s’do ishte keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Britney edhe nje shans si aktore.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: