Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė Empty
MesazhTitulli: Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė   Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė Icon_minitime9/3/2011, 03:31

Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė Stefani-gwen

Janė tė shumtė yjet e Hollivudit, tė cilėt e kanė pasion punėn nė palestėr dhe operacionet plastike pėr t’u dukur sa mė mirė.

Megjithatė, nuk ėshtė ky rasti i kėngėtares Gwen Stefani, e cila ndihet me tė vėrtetė mjerane duke punuar pesė ditė nė javė mbi disa orė pėr tė ruajtur linjat e saj.

Nė njė intervistė televizive, tė dhėnė mbrėmė, ajo pėrshkroi si njė “vuajtje” luftėn e saj tė pėrditshme pėr tė ruajtur linjat.

Ajo shtoi se dėshironte tė hante shumė mė tepėr dhe ushqime qė i ndalohen, por nuk mundet t’a bėjė kėtė, pasi ėshtė pjesė e profesionit respektimi i linjave sa mė tėrheqėse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: