Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Gaga kunder te gjitheve!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Gaga kunder te gjitheve! Empty
MesazhTitulli: Gaga kunder te gjitheve!   Gaga kunder te gjitheve! Icon_minitime23/4/2011, 17:44

Gaga kunder te gjitheve! 21420Lady_Gaga_nme

Lady Gaga s’ka mbajtur me nė njė intervistė tė fundit pėr njė revistė amerikane, ne te cilen kritikohet pėr materialisem.

Superylli i Pop-it pranoi tė bisedonte me revistėn britanike Nme duke ju pergjigjur fuqishem akuzave te cilat e kornizojne ate si siperfaqesore.

“Mė lejoni t’iu them diēka. Mos u merrni me kėto dreq (f**ing) flokėsh, me kėto kėpucė, me kėto rroba, mė jepni njė piano e njė mikrofon nė dorė, dhe mė besoni, do t’iu bėj tė qani. Unė ndihem tejet e pėrfolur sa i pėrket asaj se kush dreqin jam edhe pse kam qenė mjaft e hapur pėr kėtė. Dhe askush ende duket se nuk e ka kuptuar kush jam”, theksoi Gaga.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Gaga kunder te gjitheve!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: