Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė   31/3/2008, 13:49

Kėngėtarja dhe aktorja Miley Cyrus ka fituar shpėrblimin pėr aktoren mė tė mirė televizive dhe pėr kėngėtaren mė tė mirė nė ceremoninė e “Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards”, shpėrblime qė votohen nga adhuruesit e rinj.
Aktorja Jessica Alba ka fituar shpėrblimin e aktores mė tė mirė pėr film, pasi ėshtė votuar nga 88 milionė votues nė uebsajtin e Nickelodeon. “Mua mė pėlqen Nickelodeon! Kam veshur ngjyrė tė verdhė pėr t’u nderuar. Mė pėlqen shumė tė bėj filma pėr gjithė ju”, ka thėnė Alba, e cila ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e parė.Cameron Diaz ka fituar shpėrblimin “Wannabe Award”, qė i jepet tė famshmit qė ėshtė modeli mė i mirė pėr fėmijė, ndėrsa Chris Broėn ėshtė zgjedhur kėngėtari mė i mirė. Bendi mė i mirė ėshtė zgjedhur “Jonas Brothers”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cyrus fiton dy shpėrblime nga tė rinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: