Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje   2/4/2008, 01:13

Kritikėt e filmit e kanė krahasuar aktoren, Katherine Heigl, me femrėn numėr njė tė Hollywoodit, Julia Roberts, duke thėnė se ajo ėshtė Julia e ardhshme.
Ndėrsa Heigl thotė se ky krahasim ėshtė fyes pėr aktoren e filmit “Pretty Woman”, pasi qė ajo kurrė s’do tė mund ta arrijė suksesin e Julias.

Heigl e ka arritur famėn duke u shfaqur nė dramėn televizive, “Grey's Anatomy”, ndėrsa nga ajo kohė ka arritur sukses tė madh nė filmat e Hollywoodit, siē ėshtė filmi i vitit tė kaluar, “Knocked Up”.

Paraqitjet e saja filmike kanė fituar kritika pozitive, kėshtu qė shumė shpejt ėshtė krahasuar me fituesen e Oskarit, Roberts, e cila po ashtu ka luajtur nė njė numėr tė madh filmash romantik gjatė karrierės sė saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Heigl: Ta krahasosh Julian me mua ėshtė fyerje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: