Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilton dėshiron tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilton dėshiron tė bėhet nėnė   11/5/2008, 02:51

Paris Hilton ka dėshirė tė madhe tė ketė njė foshnje, dhe ėshtė e bindur se ajo mund tė jetė nėnė e mirė pėr faktin se ajo ka shumė kafshė.
Pasanikja dėshiron tė mbetet shtatzėnė sė shpejti duke ndjekur hapin e mikeshės sė saj dhe bashkė-aktores nė filmin “Simple Life”, Nicole Richie.

“Kam shumė kafshė tė bukura pėr tė cilat kujdesem dhe mendoj se kam shumėēka pėr t’u dhėnė fėmijėve tė mi”, ka thėnė trashėgimtarja e hoteleve.

27-vjeēarja aktualisht ėshtė nė lidhje dashurie me rokerin e grupit “Good Charlotte”, Benji Madden, i cili ėshtė vėlla binjak i partnerit tė Nicole Richiet, Joel.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hilton dėshiron tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: