Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie kontrollon puthjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie kontrollon puthjen   13/9/2008, 14:59

Aktori skocez, James McAvoy, e ka lejuar bukuroshen hollivudiane, Angelina Jolie, qė tė marrė kontrollin gjatė xhirimit tė njė puthje skenike pėr filmin e ri, "Wanted".
Ylli i filmit, “Atonement”, ka pranuar se ai ka qenė i shqetėsuar pėr ngjitjen e buzėve me aktoren e mahnitshme, mirėpo Jolie i kishte ndihmuar atij duke e marrė pėrsipėr situatėn.
“Isha i emocionuar, mirėpo pas pesė minutash thashė gjithēka do tė jetė nė rregull, ajo ishte nė njė disponim tė mirė. Ajo dukej tė kishte kontroll mbi situatėn”, ka thėnė McAvoy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie kontrollon puthjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: