Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perjashtohet nga forumi:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albania.123.st
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Perjashtohet nga forumi:   17/11/2008, 18:31

Tė nderuar anetarė!

Anetari me emrin seriozi ėshtė perjashtuar nga forumi. Arsyjeja: Nuk ėshtė i pėrshtatėshem pėr kėtė forum.

Me nderime Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   15/1/2009, 00:30

Per kete shkak duhet patur me shum kujdes ne sjelljet rreth forumit duke i respektuar pikat e rregullores dhe duke mos shfaqur kauza demtuese rreth aspektit shoqeror. Kujdes !!!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albania.123.st
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   9/12/2009, 16:49

Tė nderuar anetarė!

Anetari me emrin Adriatiku_CH ėshtė perjashtuar nga forumi. Arsyjeja: Nuk ėshtė i pėrshtatėshem pėr kėtė forum.

Me nderime Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perjashtohet nga forumi:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: