Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues   23/11/2008, 03:07

Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues. Ēėshtjet organizative, pritet tė jenė nė qendėr tė bisedimeve. Ndėrsa vendi ndodhet 7 muaj larg votimeve politike, kryetari Rama do tė japė udhėzime, pėrsa i pėrket organizimit tė strukturave, pėr tė monitoruar zbatimin e Kodit tė ri Zgjedhor. Ligji u miratua tė martėn nė Kuvend, me shumicė votash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: