Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn   28/11/2008, 02:57

Plani i miratuar mbrėmė nė Kėshillin e Sigurimit krijon premisa pėr njė ndarje tė Kosovės. Deklarata ėshtė bėrė sot nga ish-ministri i jashtėm Besnik Mustafaj. Ai ėshtė i mendimit se miratimi i kėtij plani rrezikon suksesin e dislokimit tė misionit europian EULEX nė Kosovė. Ish shefi i diplomacisė shqiptare theksoi se nė mbledhjen e djeshme nuk u diskutuan tė gjitha pyetjet e shtruara nga pala kosovare. Gjithashtu Mustafaj shton se OKB nuk ka shqyrtuar pasojat e zbatimit tė planit 6 pikėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: