Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DeNiro:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DeNiro:   14/12/2008, 21:53

Robert DeNiro ёshtё duke i inkurajuar kolegёt e tij tё famshėm tё heqin dorё nga Hollywoodi pёr tu zhvendosur nё New Yokun e freskėt.Ylli i filmit “Meet the Fockers”, thotė se ai ёshtё i habitur se pse aq shumё aktorё tё klasit vendosen nё Los Angeles kur mund tё kenё njё jetё mё tё mirё nё New York.

“Los Angelesi ёshtё qytet i firmave. Nё New York ka ndryshim stinёsh, ka njerėz nё rrugё, mund tё ecёsh rreth e rrotull. Mund tё bёsh jetё. Njerёzit nuk ju shikojnė gjithё kohės”, ka thёnё De Niro.
Robert De Niro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DeNiro:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: