Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pyetje per stafin..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 13:01

Pershendetje ju staf i nderuar kam nje pyetje per ju... para 2 dit kam nxier nje tem por smundem me gjet nuk e di qka u bo me at Temė se nuk mundem me gjet me vjen shum interesant se nuk egziston mė me sa kerkova une....dua nje arsyje se per qka nuk mundem me gjet at Temė apo qka ????

FLM per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: eXtr@_G!RlsS   29/1/2009, 13:16

eXtr@_G!RlsS

I pash te gjitha rubrikat ku keni postuar ju. Nje teme e re nuk ekziston. Ndoshta nuk e keni paraqitur deri ne fund ate teme ose ndoshta ka patur levizje te rrjetit tuaj dhe ju keni menduar se temen e keni postuar por ketu nuk eshte postuar.Exclamation
Me gjithe kenaqesi do te doja t'ju ndihmoj...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 13:22

Tema ka qen e postuar ketu dhe ka pas disa postime Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 13:44

"Cfar do ti dhuroni anėtarit siper" (Autori eXtr@_G!RlsS)

Mos valle eshte kjo ?
Nese jo ateher me thuaj cfar titulli kishte ose te pakten ne cilen rubrik ishte e posutar Very Happy

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 15:25

Leonita shkruajti:
"Cfar do ti dhuroni anėtarit siper" (Autori eXtr@_G!RlsS)

Mos valle eshte kjo ?
Nese jo ateher me thuaj cfar titulli kishte ose te pakten ne cilen rubrik ishte e posutar Very Happy


po kjo tem ka qen kam postu ne "Diskutimet Shoqerore" por sot nuk e pash aty prandaj kerkova nga ju se ku eshte kjo Tem.. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 16:00

Pershendetje per ty eXtr@_G!RlsS , Sa i perket temes "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper" ajo eshte levizur nga rubrika Dikskutime Shoqerore dhe esht vendos te rubrika Kafja e Forumit.
Mbasi je ende e re e kuptojm qe nuk i din edhe vendet se ku me i postu temat e duhura, Ne Rubriken Duskutime Shoqerore kemi te bejm me Tema shoqerore serioze.. ndersa Tama juaj ka te bej me nje loje ose argetim per antaret ,per kete arsyje vendi i saj eshte te Kafja e forumit ose te rubrika Lojra Zbavitese.

Ankesa ose pyetje ne lidhje me Temat dhe qdo gje rreth Forumit behen te Rubrika: Rreth Forumit , ket Rubrik mund ta gjeni te Zona Administrative e cila esht ne fund te faqes...

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   29/1/2009, 17:57

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje per ty eXtr@_G!RlsS , Sa i perket temes "Cfar do ti dhuroni anėtarit siper" ajo eshte levizur nga rubrika Dikskutime Shoqerore dhe esht vendos te rubrika Kafja e Forumit.
Mbasi je ende e re e kuptojm qe nuk i din edhe vendet se ku me i postu temat e duhura, Ne Rubriken Duskutime Shoqerore kemi te bejm me Tema shoqerore serioze.. ndersa Tama juaj ka te bej me nje loje ose argetim per antaret ,per kete arsyje vendi i saj eshte te Kafja e forumit ose te rubrika Lojra Zbavitese.

Ankesa ose pyetje ne lidhje me Temat dhe qdo gje rreth Forumit behen te Rubrika: Rreth Forumit , ket Rubrik mund ta gjeni te Zona Administrative e cila esht ne fund te faqes...

ProfessionaL


Flm ProfessionaL per Informaten por sa i perket se nuk di ku kam postuar Teman ketu nuk pash diqka serioze prandaj edhe ketu e nxora sepse pak a shum e di se si shkojn punet ne forume se edhe vet jam Admine dikund dhe prandaj nuk e kam shum ket problem por sidoqoft Te falemenderoj ty shum qe ke patur durimn te me sqarosh se ku ndodhet Tema Wink bye bye

Respekt per te gjith Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   30/1/2009, 02:43

Pershendetje eXtr@_G!RlsS. Une nuk kam thene se nuk dini se ku keni postuar, perkundrazi kam then qe nuk eshte faji juaj nese keni postuar ne rubrik t'gabuar, edhe ate qe kam then se jeni e re jam bazuar ne ate qe me siguri si dini t'gjitha rubrikat dhe forumet qe egzistojn ne forum, edhe nuk esht aspak per te habitur sepse edhe un vet nuk i di t'gjitha rubrikat pasi qe forumi dita dites po zgjerohet dhe hec perpara.
Me falni nese kam bere ndonje gabim ne lidhje me ju... Neutral

Me rrespekte ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   30/1/2009, 03:14

Flm shum Stafi nderuar Jeni me te mirėt vazhdoni keshtu...

Respekt ProfessionaL edhe gjtith juve te tjereve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   30/1/2009, 03:18

Flm dhe Rrespekte edhe per ju eXtr@_G!RlsS ...

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 02:16

Kam nje problem te vogel diqka, e cila ka lind tahs kohen e fundit.

Pse kur baj postime ne Shtypi dites, kam shpesh here probleme ??.. edhe pse fotot nuk me bajn me copje??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 05:44

Pershendetje BoraBardh. A Mundet me saktesisht me na thon se qfar probleme keni ndersa sa i perket photove kur i ban copy dalin ne forum, sot e kom testu vet ne forum, mendoj se asht gjithqka ne rregull ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 16:50

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje BoraBardh. A Mundet me saktesisht me na thon se qfar probleme keni ndersa sa i perket photove kur i ban copy dalin ne forum, sot e kom testu vet ne forum, mendoj se asht gjithqka ne rregull ...


Ok Proff, flm do e provoj saiperket fotos..

Nese kam probleme prap me postime , do lajmrohem ma konkretisht..Flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 17:20

Ne rregull BoraBardh, Gjithsesi ishalla s'keni ma probleme Very Happy

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 18:22

Pershendetje Stafi i nderuar,desha te ju pyes pse me ndalohet dergimi i mesazheve private ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 18:26

Pershendetje Bukuroshja, ka disa probleme teknike per dergimin e mesazheve private, Shpresojm qe Adminat e forumit ta zhgjedhin problemin sa ma shpejt.

Flm per Mirkuptimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 18:51

FLM ProfessionaL shumee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 18:55

Bukuroshja sps, Urdheroni perseri Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:13

Hmm.. jo Proff.. nuk po mundem me qit foton ne forum.. nuk me del hiq plast aty .. sdi ku gjindet problemii Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:19

Pershendetje BoraBardh.. Gjen te pare qe do e beni eshte te shtypni te a/A e cila gjendet ne shiritin Blu ... pak me lart shiritit per shenim te titullit ... nese eshte aty problemi na lajmeroni Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:22

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje BoraBardh.. Gjen te pare qe do e beni eshte te shtypni te a/A e cila gjendet ne shiritin Blu ... pak me lart shiritit per shenim te titullit ... nese eshte aty problemi na lajmeroni Smile


Hahaha.. e knaqee.. qka po thu me kta shirita, spo kuptoj Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:32

BoraBardh shih ma mir.. Ku e shenon Titullin shikon me lart nje shirit me ngjuren e forumit blu ku lexon Pėrgjigju dhe ne fund te shirit nga ana e dhjatht do ta shohesh a/A kliko te ajo sepse ka mundsi qe te ajo te jet problemi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:33

ProfessionaL shkruajti:
BoraBardh shih ma mir.. Ku e shenon Titullin shikon me lart nje shirit me ngjuren e forumit blu ku lexon Pėrgjigju dhe ne fund te shirit nga ana e dhjatht do ta shohesh a/A kliko te ajo sepse ka mundsi qe te ajo te jet problemi...


ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:36

[quote="MariGona"]
ProfessionaL shkruajti:
BoraBardh shih ma mir.. Ku e shenon Titullin shikon me lart nje shirit me ngjuren e forumit blu ku lexon Pėrgjigju dhe ne fund te shirit nga ana e dhjatht do ta shohesh a/A kliko te ajo sepse ka mundsi qe te ajo te jet problemi...


OK Proff.. u gjet gabimi.. flm , tash eshte gjithqka ne rregull duartrokitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   31/1/2009, 19:42

Sps m'vjen mir qe tash eshte gjithqka ne rregull...

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyetje per stafin..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje per stafin..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: