Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 D & G me kolekcion te ri veshjesh...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: D & G me kolekcion te ri veshjesh...   5/2/2009, 00:41

Nė revistė FTV artikulli i vetėm qė ka lėnė pėrshtypje ka qenė ai me titull 'Rrikthimi i D & G me tesha tė reja pė meshkuj'.
Nė Angli menjėherė lajmi ėshtė pėrhapur se firma e njohur e teshave dhe farmerkave D & G, rrikthehet me modele tė reja, kurse linja e reklamimit tė tyre do tė shfaqet kėtė muaj ne FTV qė do mbahet nė Angli kryesisht ne Skoci.
Kanė arritur dhe imazhet po dhe fotografitė e para tė formave tė pėrafėrme se si do tė jenė ato tesha, mirė po ne revistė FTV nuk janė publikuar ato fotografi, pėr mė shumė lajme do presim nga transmetimi i foto modelve gjatė reklamimit tė kėtyre teshave tė reja...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
D & G me kolekcion te ri veshjesh...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: