Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PlayStation 3 pėr Europė me harduer tė modifikuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: PlayStation 3 pėr Europė me harduer tė modifikuar   18/11/2007, 13:50

PlayStation 3 pėr Europė me harduer tė modifikuar


Sony deklaroi se versioni Europjan i PlayStation 3 do tė lexon mė pak lojėra tė PS2. PS3 nė Europė do tė lėshohet me 23 Mars. Leximi i lojėrave tė vjetra nuk do tė jetė aq i mirė pėr kėtė version, deklaroi zėdhėnėsi i Sony. Sony e ka ndryshuar harduerin e PS3 Europjan duke i larguar disa ēipa tė cilet bėnin ekzekutimin e lojėrave tė PS2. Ky funksionalitet ėshtė zėvendėsuar me softuer, gjė qė do ti pengon disa lojėra qė tė punojnė.

Nė deklaraten e Sony, ėshtė kuptuar se korporata Japoneze nė tė ardhmen do tė koncentrohet mė shumė nė zhvillimin e lojėrave dhe mundėsive tė reja nė PS3 sesa nė leximin e lojėrave tė vjetra.

Nė lėshimin e 23 Marsit Sony do ti vėn nė dispozicion rreth njė milion njėsi tė PS3. Aq sa janė ofruar nė SHBA gjatė gjashtė javėve tė para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
PlayStation 3 pėr Europė me harduer tė modifikuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: