Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Studentėt Shqiptarė

Studentėt ShqiptarėStudentė shqiptarė nga e gjithe Bota nė kėtė rubrik mund tė kontaktoni pėr t'u njohur, pėr tė diskutuar rreth studimeve dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.
79Mos Dhenia e Pro...
28/1/2009, 01:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hapėsirė filozofike-psikologjike

Hapėsirė filozofike-psikologjikePraktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
1417Sekreti i gjuhes...
18/12/2008, 18:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca & Teknologjia

Shkenca & TeknologjiaZhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
Asnjė mesazh i riFenomene Paranormale
89113Gjenevė, prezant...
26/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Ekonomi & BiznesDiskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
1432Chrysler do tė m...
9/2/2009, 01:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jurisprudencė

JurisprudencėStrukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
220E Drejta Nderkom...
31/10/2010, 18:13
Toni-BOY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatika & Kompjuter & Internet

Informatika & Kompjuter & InternetGjdo gje qka ka tė bėj me Informatiken, kompjuteret dhe internetin.
Asnjė mesazh i riPrograme tė ndryshme
2224Ndihme
1/3/2011, 01:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

HistoriaHistoria e pėrgjithshme, Historia nacionale dhe Historia botėrore...
215Neoliti
6/2/2009, 00:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

GjeografiaKontinentet, Shtet, Oqeanet, Luginat, Ngushticat, Numri i popullatės, Nataliteti, Mortaliteti, Sipėrfaqja Teritoriale ...
48126Dhjet qytetet e ...
18/3/2009, 16:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Astronomia

AstronomiaVrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
2754Shkencėtarė amer...
3/10/2010, 14:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Biologji

BiologjiVeēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
819Kepurdhat
18/3/2009, 16:16
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur