Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone   18/11/2007, 13:52

Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone


Ky telefon planifikohet te dali ne treg kete muaj me 29 dhe distribohet nga kompania amerikane cingular (tani at&t).
Ndryshimi i ketij celulari midis shume te tjerash eshte arritja e berjes se shume veprimeve qe me pare ishin me butona, nepermjet sensoreve duke perdorur vetem gishterinjt.
Disa nga karakteristikat e vecanta jane:
Pra, prekja e figures nepermjet ekranit te telefonit dhe sinkronizimi me itunes;
I pari celular ne amerike me sekretari telefonike vizuale (eng. visual voice mail )
2MP kamera;
Aplikimet e internetit te perfshira, si hapje faqesh dhe shikimi i hartave, email etc.
Zgjedhje nga 4
GB ($499) ose 8 GB ($599) modele te memories;
Punon me
Windows po ashtu dhe me Mac.

Te gjitha keto i ben ky celular si dhe ka paraqitjen sh klasike.

Per me tepe info, vizitoni dhe shikoni tour per nje shpjegim te proceseve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Se shpejti ne treg celulari revolucionar Apple Iphone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: