Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pfeiffer ndjehet e ēliruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pfeiffer ndjehet e ēliruar   11/2/2009, 17:45

Aktorja Michelle Pfeiffer nuk mund tė besojė se dikur ka pasur paragjykime pėr moshėn 50-vjeēare, sepse ajo tani nė kėtė moshė ndjehet mė 'e ēliruar' se kurrė.


Ylli i filmit “Dangerous Liaisons” vitin qė shkoi i ka mbushur 50 vjet dhe thotė se askush nuk duhet tė shqetėsohet, sepse ajo ndjehet shumė mirė si femėr mė e moshuar.

“Jam befasuar se sa e ēliruar jam ndier nė kėtė moshė. Shpesh paragjykimet janė mė tė kėqija se realiteti. Tani mė ofrohen role gjithnjė e mė interesante, ndėrsa meshkujt rreth meje po bėhen gjithnjė e mė tė rinj...”, ka thėnė aktorja.Michelle Pfeiffer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pfeiffer ndjehet e ēliruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: