Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos   11/2/2009, 17:56

Banka e famshme spanjolle, Banka Santander, ka vendosur tė luajė njė rol tė rėndėsishėm nė vazhdimin e dytė tė "telenovelės Kristiano Ronaldo-Real Madrid". Mėsohet se Banka Santander, e cila ėshtė edhe sponsor i MekLaren-Mercedes nė Formula 1 dhe Kopa Libertadores, ka aprovuar aplikimin e Realit pėr njė kredi tė madhe. Sipas zėdhėnėsit tė bankės, Hose Ramon de la Morena, banka gjigante, tashmė u ka siguruar 70 milionė euro madrilenėve pėr t’i ndihmuar nė blerjen e Kristiano Ronaldos nė qershor. Pritet qė oferta e Los Blankos tė arrijė shifrėn prej 100 milionė euro transferimin e portugezit nė Santiago Bernabeu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: