Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve   14/2/2009, 01:54

Nicole Kidman dhe bashkeshorti Keith Urban dhuruan 500 mije dollare australiane per viktimat e zjarreve, qe perfshine vendin.
Cifti qe aktualisht nuk ndodhet ne vendlindje, u shfaq ne nje lidhje satelitore gjate apelit ne televizion per grumbullimin e fondeve per Kryqin e Kuq. 41-vjecarja tha se ndiente keqardhje per njerezit qe jane prekur nga tragjedia, ndersa bashkeshorti shtoi se zemra e tyre ndodhej prane familjareve qe kishin humbur te dashurit.

Anthony La Paglia, Orlando Bloom dhe Rachel Griffiths kane shprehur gjithashtu gatishmerine per te ofruar para. Edhe prezantuesja e njohur amerikane, Ellen DeGeneres, qe eshte martuar me aktoren australiane Portia de Rossi, transmetoi nje mesazh solidariteti me viktimat e zjarreve.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: