Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes   14/2/2009, 01:58

Ngjarja ku Rihanna eshte dhunuar nga i fejuari Chris Brown, pervecse ka qene teme kryesore ne qarqet mediatike, tashme po kthehet ne biznes.
Ne internet kane filluar te qarkullojne foto te kengetares ku ne fytyren e saj duken shenjat e dhunes se ushtruar nga Brown. Nderkohe, faqja e internetit TMZ deklaron se fotot e publikuara ne disa blog-e jane false por gjithcka ngelet per t’u verifikuar. Brown ka deklaruar para policieve se ne momentin e ushtrimit te dhunes ndaj kengetares ka qene ne gjendje te dehur.
Per momentin ai eshte lene ne liri me kusht, ndersa miqte e tij vazhdojne ta mbeshtesin. Stilisti Mike.B ka deklaruar se "ai eshte nje djale i rregullt dhe eshte penduar shume per gjestin ekstrem". Nderkohe, Rihanna ndodhet vazhdimisht nen kujdesin e mjekeve pasi plaget ne fyryre jane ende serioze.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: