Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit   18/2/2009, 18:19

Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit. Ngjan me njė vendim tipik pėr vende integraliste, por nė fakt, ėshtė nė Londėr. Vendimi ėshtė marrė nga Virxhin Rreil, kompania britanike e hekurudhave. Nė stacionin Uarrington, mund tė shihet lehtė njė tabelė tepėr e veēantė: njė ēift duke u puthur, me njė kryq tė kuq nė mes. Masa qė i jep fund “romanticizmit hekurudhor” nė Londėr, ėshtė marrė pas ankesave tė pronarėve tė dyqaneve qė ankohen pėr rėnien e shitjeve, pikėrisht nga puthjet e zgjatura, qė bllokojnė rrugėn. Edhe puthjet nė makina nė kėtė zonė do tė jenė tė ndaluara. Qė sot pėr ēiftet, lejohet vetėm “baj-baj”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: