Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Seann William Scott

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Seann William Scott   19/2/2009, 22:24

Reperi dhe aktori 50 Cent ėshtė duke kėrkuar njė skenar filmik pėr njė komedi ku do tė luajė vetė, sė bashku me Martin Lawrence dhe Seann William Scott.
50 Cent ka pranuar se ka dėshirė tė madhe tė bashkėpunojė mė dy komikėt e tij tė preferuar dhe aktualisht ėshtė duke kėrkuar projekte tė reja nėpėrmjet kompanisė sė tij filmike.

Plani i tij i parė ėshtė qė tė bashkėpunojė me aktorin komik Lawrence, ndėrsa nė tė njėjtin film shpreson ta pėrfshijė edhe yllin e filmit “American Pie”, Seann William Scott.
50 Cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Seann William Scott
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: