Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dougllas ofron kėshilla martese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dougllas ofron kėshilla martese   19/2/2009, 22:26

Ylli i filmave Michael Douglas ka porositur ēiftet e famshme tё Hollywoodit tё jenё tё kёndshёm me njёri-tjetrin dhe tё ruajnё martesat e tyre.
Aktori dy herė i martuar thotė se ai ka mėsuar se ka shumё pak ėmbėlsi mes tyre kur dy yje janė nė njė lidhje.

Dagllas, i cili ёshtё i martuar me Catherine Zeta-Jones qė nga viti 2000, thotė pёr HollyScoop.com, “Unė mendoj se duhet tё jeni tė sjellshėm ndaj njėri-tjetrit (ky ėshtė ēelėsi). Shumė herė ne jemi mё tё sjellshёm ndaj njerėzve tё huaj se sa atyre qё i kemi tё afėrt”.
Douglas dhe bashkėshortja e tij Zeta-Jones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dougllas ofron kėshilla martese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: