Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DiCaprio & Bar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DiCaprio & Bar   19/2/2009, 22:27

Leonardo DiCaprio do tė duhet tё kthehet nė judaizėm nė qoftė se ai dėshiron tė martohet me tё dashurėn e tij, supermodel Bar Rafaeli, pasi babai i saj nuk do ta lejojė vajzėn tё martohet me dikё jashtė besimit tё saj.
Ylli i filmit “Titanic” vizitoi prindėrit e Rafaelit gjatė njė udhėtimi pėr nė Izrael vitin e kaluar, por kjo nuk do tė jetė e mjaftueshme pėr ta bėrė aktorin pjesė tё familjes.

“Ai mė ka thёnё se nė qoftė se Leo nuk kthehet nё judaizėm, nuk do tė ketė martesė”, ka bёrё tё ditur njё mik i babait tё modeles.

Bar Rafaeli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DiCaprio & Bar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: