Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Justin Timberlake, mashkulli me shik ne SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Justin Timberlake, mashkulli me shik ne SHBA   20/2/2009, 01:27

Kengetari i njohur i muzikes pop, Justin Timberlake, kryeson listen e revistes GQ si mashkulli me shik ne SHBA.

28-vjecari, qe ka falenderuar njerkun e tij bankier per stilin e te veshurit, u vleresua per ndikimin ne mode, si dhe vullnetin per te marre parasysh rrezikun, duke perdorur kapele, veshje me ngjyra, kravata te holla, apo duke lene mjeker. Pak muaj me pare Timberlake e kishte pranuar se ne menyren e te veshurit frymezohej nga njerku.
Persa i perket stilit per te kombinuar nje kostum me atlete, Timberlake tha se ishte me shume ceshtje prakticiteti sesa mode. "Vesh atlete se s’mund te kercej me kepucet qe kam”, ka shpjeguar kengetari.
Te tjere emra te vleresuar per "Stylish Men" jane producenti muzikor Mark Ronson, qe u rendit i dyti, fotografi Alex Lubomirski, reperi Kanye West, aktori Jason Schwartzman dhe hotelieri Andre Balazs.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Justin Timberlake, mashkulli me shik ne SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: